Działania pomysłodawcy portalu Wolni Od Lęku w mediach społecznościowych

Kategoria:

Opis

Działania pomysłodawcy portalu Wolni Od Lęku w mediach społecznościowych wskazują, że Marek Daniel faktycznie ma na celu to, by dużo osób poradziło sobie z nerwicą lękową. Nie ma zamiaru ich tylko informować, podając na stronie www artykuły szeroko jakie omawiają temat zaburzenia. Daje motywację do konkretnych czynności, dzięki jakim nerwica lękowa może być pokonana. Z tego względu też autor napisał publikację o unikatowej formie gry „Wolni Od Lęku”. Prowadzi także kanał w popularnym serwisie z filmami i muzyką, gdzie opowiada o swoim doświadczeniu. Dodatkowo, można sprawdzać jego fanpage.

Marek Daniel przekonuje wszystkich obserwujących, że wystosował automatyczny system prowadzący użytkownika krok po kroku do wyjścia z zaburzenia lękowego. O jego zaangażowaniu poświadcza także to, że przygotował grupę na portalu społecznościowym. Zbiera ona osoby, które wyszły z nerwicy lub są w trakcie uświadomionych działań, jakie mają za zadanie pozbycie się nerwicy. Wśród członków grupy można wymieniać się spostrzeżeniami, poradami a także motywować wzajemnie w rutynowych czynnościach.

Jeśli ktokolwiek chciałby zgłębić temat albo sam na sam porozmawiać z autorem, to także ma ku temu okazję. Na stronie opłaca się sprawdzać posty odnoszące się do przyczyn powstania nerwicy lękowej. To pozwala dowiedzieć się, jak dbać o własną osobowość. Jeśli już użytkownicy zapoznają się z wiadomościami z działu Nerwica (wynik), to kolejna kategoria omawiająca zagadnienie takie jak nerwica lękowa będzie dla nich doskonałym dopełnieniem. Teksty o tytułach takich jak: Czym jest kontrola, a czym wpływ, Wbrew sobie, a może pomimo, Myśli – czym jest myśl oraz jak powstaje, Myśli samobójcze – przyczyny i pomoc, Cytaty o emocjach – Twoje motto życiowe na dziś, Typy osobowości – wszystko to, co powinieneś wiedzieć plus test, Jak i kiedy medytować, Leki na nerwicę lękową – nie istnieją, Koronawirus COVID – 19 a problemy psychiczne szczególnie rozszerzają zakres wiedzy.