Profesjonalna psychoterapia oferowana w Ostrołęce przez Arkadiusza Łuszczyńskiego

Kategoria:

Opis

Profesjonalna psychoterapia oferowana w Ostrołęce przez Arkadiusza Łuszczyńskiego ma bardzo dobre rekomendacje, gdyż psychoterapeuta ten stale rozwija się zawodowo. Certyfikowany psychoterapeuta uzależnień podczas pracy z pacjentami zastosuje się równocześnie do ustaleń naukowych, jak i indywidualnego zrozumienia pacjentów.

Terapeuta pracujący w nurcie poznawczo behawioralnym skoncentrowany jest na pomocy osobom zmagającym się z uzależnieniem, jak i ich rodzinom. Każdy, kto tylko spostrzega, że ma problem z uzależnieniem i zależy mu na dobrym bytowaniu w sferze osobistej lub zawodowej, powinien zgłaszać się do tego eksperta. Diagnoza i terapia dotyczą uzależnień od: alkoholu, narkotyków, hazardu, leków oraz pornografii.

Pacjenci mogą zadecydować, czy planują brać udział w spotkaniach prywatnych, czy w grupowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu oraz ciągłemu podwyższaniu uprawnień Arkadiusz Łuszczyński może pomóc wyjść z uzależnień wielu osobom. Szersza perspektywa pozwala na pokazanie pacjentom nie tylko, co robić aby utrzymać abstynencję, ale też spostrzec, co abstynencji może zagrozić. Dlatego osoby uczestniczące w psychoterapii zmienią schemat myślenia, co może przełożyć się na dalsze zmiany w zachowaniu. Z uwagi na pandemię sesje mogą być również prowadzone wirtualnie. O tym, jak przebiega współpraca oraz jaki jest schemat pracy psychoterapeuty sprawdź na stronie i nabierz przekonania, że opłaca zgłosić się właśnie do tego psychoterapeuty. W czasie pandemii samotność może potęgować chęć sięgnięcia po środki psychoaktywne, dlatego tak znaczące jest to, żeby cyklicznie skorzystać z pomocy specjalisty. Wsparcie dla osoby zmagającej się z uzależnieniem w głównej mierze opiera się na tym, żeby pokazać jak ważna jest cierpliwość i zmiana dotychczas stosowanych patologicznych reguł, przykładowo gdy zachowania kompulsywne pojawiają się jako nagroda albo jako sposób na odstresowanie.