Farba Be Color

Kategoria:

Opis

Kompleksowa oferta hurtowni M. K. Cosmetics, dzięki jakiej można zaopatrywać kompletnie własny gabinet kosmetyczny obejmuje produkty pielęgnacyjne oraz do paznokci od cenionych producentów: Hand&Nail Harmony, IBD, NSI, ECLAIR, WONDERLASHES, MODBEAUTY, INDIGO, BIELENDA PROFESIONAL czy ACTIV. W głównej mierze, asortyment bazuje na 3 kategoriach: produktach do paznokci, profesjonalnych kosmetykach i żelach IBD. Hurtownia działa w Szczecinie, ale prowadzi także sklep w sieci, wobec czego zaopatrywać mają okazję się tutaj klientki z całego kraju. Poza tym, że można kupić najwyższej jakości akcesoria takie jak: be color to dostępne są również bazowe sprzęty kosmetyczne: lampy, kombajny, przyrządy do robienia makijażu permanentnego, frezarki a także autoklawy do dezynfekcji. Każdy, kto planuje uposażyć w wysokiej jakości produkty salon kosmetyczny, musi kierować się dokładnie tutaj.

Z uwagi na to, że zastosuje się wyroby tak wysokiej jakości, natychmiastowo podniesie się renomę swojego salonu. Co więcej, kiedy ktoś chciałby być na bieżąco z tym, co ma miejsce w branży kosmetycznej, to musi dokładniej zaznajomić się z działalnością podanej firmy, gdyż osoby w niej zatrudnione systematycznie przygotowują pokazy kosmetyczne i szkolenia ze stylizacji paznokci. Jako, że hurtownia jest lokalnym przedstawicielem marki IBD, można u jej pracowników kupić żele IBD i pozostałe produkty z katalogu podanego wytwórcy.

M.K. Cosmetics rozpoznawalna jest też ze sprzedaży licznych produktów profesjonalnych, czyli wyselekcjonowanych markowych preparatów. Bez wątpienia, mogą sprawdzić się one w standardowej pracy stylistek paznokci, kosmetyczek, czy podologów. Firma pomaga także interesującym się klientkom w uzyskaniu dotacji na szkolenia lub na działalność kosmetyczną. Tak bogata oferta powoduje, że o wiele więcej kosmetyczek interesuje się współpracą, a hurtownia stała się rozpoznawalna w całym województwie zachodniopomorskim.