Kołnierz regulowany

Kategoria:

Opis

Walory robienia zakupów w sklepie Twoja – Apteczka faktycznie motywują do kupowania wyrobów o zastosowaniu medycznym w takim punkcie sprzedaży. Sklep funkcjonuje już od 12 lat. Wszyscy klienci, jacy zdecydowani są tutaj kupować produkty takie jak kołnierz regulowany mogą oczekiwać na profesjonalne doradztwo i rzetelną obsługę. Transakcje są wygodne oraz odbywają się w bezpiecznych warunkach. Nad wyraz znaczące jest to, że każdy kupujący może dobierać indywidualnie, z jakiej metody płatności chciałby korzystać. W Twoja – Apteczka można znaleźć więcej niż tysiąc siedemset towarów, wyznaczonych dla klientów prywatnych, lekarzy, ratowników, masażystów a także pacjentów. Można także liczyć na niemały dobór literatury o ratownictwie.

Jeśli zaś kupujący będzie mieć większe oczekiwania, to wybrane wśród towarów mogą być sprowadzane na jego zamówienie. Poza sprawdzonymi towarami w sklepie można zaopatrzyć się w nowości, jakie dopiero pojawiły się na rynku. Dostępne produkty są wyjątkowo funkcjonalne, a na dodatek dostępne w niewygórowanych cenach. Wysokiej jakości artykuły medyczne można w krótkim czasie dostać, co także jest bardzo ważne.

Towary, jakie można zakupić to: apteczki, osprzęt do szkół, fantomy, butle z tlenem, ciśnieniomierze, defibrylatory, akcesoria niezbędne w fizjoterapii, igły do portów, inhalatory, kasetki do lekarstw, kosmetyki, kołnierze ratunkowe, książki medyczne, maski antysmogowe, maski z aktywnym węglem, materiały opatrunkowe, ubrania medyczne, akcesoria do udzielania pierwszej pomocy, preparaty przeciw komarom i kleszczom, ratownictwo, sprzęt do masażu, osprzęt medyczny, osprzęt ratowniczy, sprzęt treningowy oraz rehabilitacyjny, stomatologia, szyny Kramera oraz szyny palcowe, szyny unieruchamiające, torby medyczne, zestawy reanimacyjne. Do wyposażenia apteczki wliczają się środki opatrunkowe takie jak: gaziki jałowe, kompresy, opatrunki indywidualne, chusty opatrunkowe, bandaże. Wszystkie są dostępne w podanym sklepie.