Kompetentny oraz godny zaufania neurolog dziecięcy w mieście Poznań

Kategoria:

Opis

Jadwiga Polcyn – Losy to kompetentny a także rekomendowany neurolog dziecięcy w Poznaniu do jakiego przychodzi sporo opiekunów z pociechami. Najważniejszą specjalizacją Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog Poznań jest terapia ADHD i epilepsji u najmłodszych. Specjalistka zauważa, że kiedy tylko opiekunowie dostrzegają u swoich podopiecznych zaburzenia z zakresu neurologii to mają obowiązek zareagować natychmiastowo. Jedynie jak najszybsze zdiagnozowanie oraz adekwatna terapia umożliwiają później odpowiednie rozwijanie się najmłodszych.

Początkowa diagnoza to także szansa na maksymalne wyleczenie. Jadwiga Polcyn – Losy specjalizując się w badaniu dzieci ma długoletnie doświadczenie kliniczne. Ponadto, wyróżnia ją empatia dzięki jakiej jest w stanie przekonać do siebie niepełnoletnich pacjentów i nie wywołuje w nich lęku. Diagnozowanie i wyleczenie dzieci z dysfunkcjami komórek nerwowych obejmuje również: napady bólowe, bóle głowy, dysfunkcje zachowania, dysfunkcje snu, dysfunkcje mowy, kłopoty w szkole, okołoporodowe kłopoty neurologiczne, zespół objawów powiązanych z mózgowym porażeniem dziecięcym, wrodzone choroby układu nerwowego, oraz urazy czaszkowo – mózgowe. Wielokierunkowa pomoc medyczna jest rezultatem tego, iż Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog poznań ma praktykę także w pediatrii oraz anestezjologii i intensywnej terapii.

Standardowo Jadwiga Polcyn – Losy konsultuje się z psychologiem oraz fizjoterapeutą. Na początkową konsultację rodzice poproszeni są o wzięcie ze sobą: dokumentacji medycznej małego pacjenta, książeczki zdrowia, historii informacyjnej z leczenia szpitalnego a także opisów wcześniej wykonanych diagnoz. Z gabinetem neurologicznym można kontaktować się także e mailowo. Każdorazowo terapia dopasowana jest wprost do niepełnoletniego chorego. Neurolog wykonuje swoją pracę razem z pacjentem, jak i z opiekunami zapewniając o tym, że problemów neurologicznych nie trzeba się wstydzić.