Przestrzegaj tych 5 zasad, aby Twoje rzęsy były dłuższe i grubsze

Kategoria:

Opis

Większość kobiet fantazjuje o długich, gęstych, podkręconych naturalnych rzęsach, a jeśli zastosujesz w domu te wskazówki od dermatologa, Twoje mogą wyglądać tak samo. Dłuższe, grubsze i podkręcone rzęsy to to, czego większość kobiet chce od oczu, a te 5 kroków może pomóc Ci osiągnąć ten cel. Bujne rzęsy, jasne oczy i idealnie wyprofilowane brwi na kobiecej twarzy zawsze robią niesamowite wrażenie. P

ragnienie kobiety na dłuższe i grubsze rzęsy skłoniło przemysł kosmetyczny do formułowania odżywek do rzęs, ale jeśli nie masz pewności, czy naprawdę działają i jak zareagują na nie Twoje oczy, najpierw spróbuj trzymać się tych 5 małych „zbawicieli” . Ale nie zapominaj, że rzęsy mają cel, który nie ma nic wspólnego z urodą, ponieważ pełnią funkcję ochronną, aby drobinki ze środowiska zewnętrznego nie dostały się do oka.

5 „ratowników” dla lepszych rzęs

1. Bądź delikatny z rzęsami. Wszystko, co ma związek z rzęsami – działaj powoli. Nigdy nie ciągnij rzęs i unikaj pocierania oczu. Korzenie rzęs są bardzo wrażliwe i wierzcie lub nie, można je łatwo złamać z powodu tych codziennych złych nawyków.

2. Używając zalotki nigdy nie ciągnij za powieki.

3. Zdejmij tusz do rzęs przed pójściem spać. Jeśli śpisz z tuszem do rzęs, w nocy twardnieje, „pieką”, co powoduje łamanie i wypadanie włosów. Do demakijażu używaj delikatnego płynu do demakijażu, a do najlepszych należą te dwufazowe, które zawierają część wodną i olejową, które łączy się wstrząsając przed użyciem i usuwając za jednym razem nawet wodoodporne tusze do rzęs. Usuń tusz do rzęs za pomocą bawełnianego wacika i wacików wielokrotnego użytku. Nałóż na nie płyn do demakijażu i delikatnie nałóż wacik na powiekę lub rzęsy i przytrzymaj przez kilka sekund, aby tusz do rzęs rozpuścił się i można go było łatwo usunąć za jednym razem. Najgorsze, co możesz zrobić, to mocno pocierać rzęsy, aby usunąć tusz do rzęs.

4. Wyrzuć stary tusz do rzęs, zwykle trzeba to zrobić po kilku miesiącach otwierania i używania. W ten sposób zachowasz zdrowie zarówno rzęs, jak i oczu. Nową tubkę tuszu do rzęs należy zażyć po trzech do sześciu miesiącach, w zależności od tego, jak często nakładasz makijaż, ponieważ pomoże to zapobiec rozwojowi bakterii w tuszu do rzęs i zapobiegnie infekcjom.

5. Jeśli masz problem z czerwonymi oczami lub inną chorobą oczu, wymień cały makijaż, którego używasz na oczach – od tuszu do cieni, korektora, pudru, kredki….

Rzęsy również mają trwałość

Zanim wypadnie, rzęsy mogą wytrzymać około 3 miesięcy, a do pełnego odrośnięcia trwają około dwóch lub więcej miesięcy. Jeśli rzęsy są zniszczone mechanicznie lub chemicznie, odrastające włosy będą bardziej kruche, cieńsze i krótsze, a jeśli mieszek włosowy jest poważnie uszkodzony, najprawdopodobniej włosy w tym miejscu już nigdy nie odrosną.

Dlaczego olejek rycynowy jest dobry na włosy, rzęsy i paznokcie – właściwości i zagrożenia. Ricinusovo ulje poznatije je po svom laksativnom učinku, ali zapravo može pružiti brojne prednosti za ljepotu kose i noktiju, kao i pomoći u izglađivanju bora povezanih s godinama. Pogledajmo kako koristiti učinke ricinusovog ulja i koje su kontraindikacije.

Što je ricinusovo ulje

Ricinusovo ulje je biljno ulje hladno prešano iz sjemena Ricinus Communisa, biljke vrlo raširene u Indiji. Ricinusovo ulje se prvenstveno sastoji od triglicerida, od kojih je 90% ricinoleinska kiselina. Ricinusovo ulje izgleda kao gusta, viskozna tekućina, boje slame, vrlo nadražujuće i neugodne arome.

Ima dva vrijedna svojstva:

  • visoka mazivost;
  • sposobnost održavanja iste viskoznosti na bilo kojoj temperaturi.

Pogledajmo gdje se koristi ricinusovo ulje:

  • u prerađivačkoj industriji, kao sastavni dio kočionog sustava, u proizvodnji sapuna, u proizvodnji plastike, kao mazivo;
  • u farmaceutskoj industriji, kao laksativ, koji je danas zastario jer ima preoštar učinak;
  • u farmaceutskoj industriji, kao punilo, u razvoju određenih lijekova;
  • u kozmetičkoj industriji kao regenerator za kosu.

Więcej szczegółów na https://iszczecinek.pl/pl/651_materialy_partnera/27416_czy-odzywka-do-rzes-faktycznie-przyda-sie-kazdej-kobiecie.html

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przestrzegaj tych 5 zasad, aby Twoje rzęsy były dłuższe i grubsze”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.