12 powodów, dla których rozszerzenia genów spadają

Opis

Przedłużanie rzęs jest obecnie modne w branży kosmetycznej. To proste, półtrwałe sposoby na wydłużenie i pogrubienie rzęs. Kobiety usunęły tusz do rzęs, ponieważ przedłużanie rzęs wygląda bardziej naturalnie i trwa dłużej. Wymagają jednak trochę konserwacji i, jeśli nie są odpowiednio pielęgnowane, nie będą działać tak długo, jak powinny. Oto kilka powodów, dla których Twoje rozszerzenia mogą spaść.

1. NATURALNA REGENERACJA GENÓW

Naturalnie Twoje rzęsy wypadają i zostają zastąpione nową, młodszą rzęsą

Każdego dnia stracisz nawet jedną lub więcej swoich naturalnych rzęs. To zupełnie normalne i naturalne.

2. UŻYWAJ WODOODPORNEJ MASKI / MAKIJAŻU (WODOODPORNE)

Jedną z wielu zalet przedłużania jest to, że nie używa się tuszu do rzęs. Tusz do rzęs może zerwać przyczepne więzy przedłużania. Jeśli upierasz się, by nadal nosić tusz do rzęs, nakładaj go tylko na środek rzęs i na górę. Wodoodporny tusz do rzęs jest jeszcze trudniejszy do usunięcia. Przy próbie usunięcia tuszu do rzęs możesz zerwać przedłużenie rzęsą naturalną.

3. TŁUSTA SKÓRA LUB GRUCZOŁY WYTWARZAJĄCE ZBYT DUŻO SEBUM

Tłusta skóra może być irytującym i trudnym problemem

Może również powodować problemy z rozszerzeniem genów. Sebum może rozbić klej, utrudniając sklejanie się przedłużeń. W skrajnych przypadkach rozszerzenia genów mogą nie być możliwe do zastosowania.

4. BŁĄD TECHNIKA LUB NIEWŁAŚCIWE ZASTOSOWANIE

Lubimy wierzyć, że technik, który stosuje nasze geny, jest doświadczony i wie, co robić. Jednak nadal istnieje możliwość błędu. Technik mógł nie poprawnie przykleić przedłużenie lub nie użył wystarczającej ilości kleju. Być może zaniedbałaś również przygotowanie naturalnej rzęsy przed nałożeniem rzęs.

5. PRÓBA UZYSKAĆ ​​GEN

Czasami nie możesz pomóc, ale pocierasz oczy, ale pocieranie lub ciągnięcie przedłużki może poluzować klej i spowodować odpadnięcie przedłużek. Może to również prowadzić do utraty naturalnych rzęs. Jeśli Twoje rzęsy wypadają, nie będzie wystarczającej ilości naturalnych rzęs, aby następnym razem je przedłużyć – więc nie pocieraj ich ani nie ciągnij!

6. POZYCJA SPANIA

Wszyscy mamy różne pozycje do spania, które sprawiają, że najlepiej czujemy się w nocy, ale ci, którzy śpią na brzuchu lub w dziwnej pozycji, mogą mieć problemy z opadającymi rzęsami.

Jeśli co noc śpisz na poduszce, twoje rozszerzenia mogą się wygiąć lub złamać

7. NIEPRAWIDŁOWA PIELĘGNACJA ROZSZERZENIA GENÓW

Nawet jeśli masz ochotę wahać się przed dotknięciem przedłużek, jeśli nie usuniesz brudu, oleju lub zanieczyszczeń, możesz je zgubić. Brak dbałości o rozszerzenia genów może prowadzić do infekcji lub zapalenia mieszka włosowego. Ważne jest również szczotkowanie rzęs. Rano lub po prysznicu należy myć rzęsy szczoteczką do tuszu z wodą micelarną. Upewnij się, że szczotkujesz je dokładnie. Po zakończeniu wyczyść szczoteczkę do zębów!

8. STOSOWANIE NIEPRAWIDŁOWYCH PRODUKTÓW PIELĘGNACJI

Używanie produktów do pielęgnacji skóry na bazie olejów jest wielkim nie-nie! Podobnie jak skóra tłusta, produkty tłuste mogą zepsuć przedłużanie rzęs.

9. NATURALNE STYMULATORY WZROSTU GENÓW

Co to jest naturalny stymulator wzrostu rzęs?

Produkty takie jak Bonilash są uważane za stymulanty do wzrostu rzęs. To świetne produkty, ale sprawiają, że Twoje rzęsy wypadają szybciej, ponieważ przyspieszają cykl wzrostu Twoich naturalnych rzęs. Produkty te mogą wymagać szybszej pielęgnacji niż normalnie robisz, jeśli nie używasz stymulatora rzęs. Mimo to posiadanie jednego jest nadal poza zasięgiem przeciętnego człowieka. najlepsze odżywki do rzęs

10. LEKI / WITAMINY

Leki na tarczycę mogą zmieniać środowisko w okolicy rzęs, sprawiając, że naturalne rzęsy stają się bardziej tłuste, przesuszone lub bardziej kruche. Pamiętaj, że jeśli przyjmujesz te leki, twoje geny mogą reagować inaczej. Jeśli zażywasz witaminy, które pobudzają lub stymulują wzrost włosów, Twoje rzęsy mogą szybciej wypadać. Istnieją również inne leki, które mogą zmienić chemię twojego ciała i sprawić, że rozszerzenia będą mniej odporne.

11. ZASADA 24/48 GODZIN

Zaleca się, aby nie zwilżać przedłużanych rzęs przez co najmniej 24-48 godzin po ich nałożeniu, ponieważ klej nie jest jeszcze „wyschnięty”. Zbyt wczesne podlewanie rzęs może spowodować krystalizację kleju i podrażnienie, które prowadzi do szkodliwego tarcia oczu. Po całkowitym wyschnięciu kleju możesz swobodnie pływać i kontynuować swoją aktywność w zwykły sposób.

12. OPÓŹNIONA KONSERWACJA

W zależności od naturalnego cyklu wzrostu rzęs i sposobu ich pielęgnacji, możesz potrzebować pielęgnacji co 2 tygodnie, a nawet 6 tygodni. Jeśli przyjdziesz na sesję pielęgnacyjną później niż powinna, ponad 50% przedłużeń może zostać upuszczonych lub naturalne rzęsy mogą zostać oderwane, co prowadzi do wydłużenia czasu sesji lub aplikacji niekompletnego zestawu z powodu braku naturalnego rzęsy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

  1. Ewa

    Szukasz nowoczesnych porad o zdrowiu i urodzie? Sprawdź koniecznie naszego bloga. Dużo więcej porad na https://www.makijaz.info.pl/metoda-oddychania-wima-hofa-jak-ja-stosowac/

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.