Urlop nad polskim morzem – przetestuj, z jakiego powodu należałoby tam jeździć!

Kategoria:

Opis

Po ciężkim okresie nauki na jednym z najtrudniejszych kierunków studiów zadecydowałam pojechać w czasie wakacji na zasłużony odpoczynek. Pieniądze nie pozwoliły mi na wybór wycieczki zagranicznej, poza tym zawsze wolałam opisującą nas ładną Polskę. Skoro wakacje i lato zdecydowałam się na lokalne morze. Jedni twierdzą, iż jest to miejsce już przereklamowane, jakkolwiek ja zawsze wracam tam z potężnym sentymentem.

Pojechałam tam wspólnie ze swoim chłopakiem. Zawsze w czasie takich wyjazdów chcemy się czegoś dowiedzieć i zaznajomić dużo atrakcyjnych miejsc. Mamy w sobie coś z antropologów najwidoczniej. Kiedy nadszedł wytęskniony czerwiec nie mogłam doczekać się wczasów. Na zakończenie roku szkolnego poszłam wraz z przyjaciółkami. Dostałyśmy świadectwa i dopiero wtedy zrozumiałam, iż nadszedł ten upragniony czas. Rodzice, w konstrukcjach gratulacji za dobre oceny, postanowili zafundować mi tydzień nad polskim morzem.

Dla jednych Bałtyk jest przesadzony, lecz dla mnie zawsze będzie najlepszym miejscem na wakacje – sprawdź propozycje na https://www.wakacjezdzieckiem.pl/wakacje-w-gorach. Wspólnie z przyjaciółkami pojechałyśmy do miejscowości, jaka na zawsze zapadnie w mojej pamięci. Międzyzdroje przywitało nas ładną pogodą. Upragnione widoku morza i szumu fal pobiegłyśmy, co tchu w płucach na plażę. Ach ile było radości oraz chlapania. Po odpoczynku na plaży ruszyłyśmy w teren. W pierwszej kolejności zwiedziłyśmy Muzeum Figur Woskowych, gdzie zrobiłyśmy masę interesujących i śmiesznych zdjęć. Te postaci tam stojące w istocie wyglądają jak żywe!

Niewątpliwie stamtąd poszłyśmy ekspresowo na urocze stragany, gdzie kupiłyśmy bez liku pamiątek dla całej rodziny. Poza tym po drodze nie zdołałyśmy się zdecydować co zjeść, ponieważ wielość restauracji oraz pubów nas oszołomiła. Zdecydowałyśmy się na jedzenie w przedsionkach mola, a następnie poszłyśmy na spacer do końca mola.

Wieczorową porą na plaży brzmiała muzyka, skutkiem tego stwierdziłyśmy, iż może to jakaś atrakcyjna impreza. Okazało się, iż takowe odbywają się co wieczór, poprzez co poznałyśmy w ciągu tygodnia masę innowacyjnych ludzi, z którymi utrzymujemy kontakt po dziś dzień. W Międzyzdrojach zawsze wyczekują nas imponujące atrakcje, właśnie dlatego od tego czasu powracam tam co roku.