Kompresor Mercedes ML GL

Opis

Perfekcyjnie zorganizowany handel elementami, z jakich korzysta się w branży motoryzacyjnej to wizytówka marki Limak. Dystrybucja oferowana jest równocześnie w punkcie stacjonarnym, jak i w sieci, dlatego z oferty mogą korzystać konsumenci na terenie całego kraju. Sporym udogodnieniem jest to, że można jeszcze przed zakupami skorzystać z pomocy obsługi klienta. Wykwalifikowani ekspedienci zawsze wskażą, jakie spośród towarów takich jak kompresor mercedes ML GL warto wybierać, żeby być w pełni zadowolonym. Firma funkcjonując od 2008 roku za cel postawiła to, aby spełniać wymagania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Z tego względu stale rozszerzana jest oferta, skierowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przykładu do właścicieli warsztatów samochodowych. Z uwagi na perfekcyjnie zorganizowaną działalność, od 2017 roku Limak jest wyłącznym krajowym przedstawicielem marki AMK. Poza dystrybucją, następną specjalnością zaprezentowanej firmy jest regeneracja amortyzatorów Airmatic, czyli kolumn zawieszenia oraz miechów pneumatycznych przy zastosowaniu fabrycznie nowych części zamiennych do aut marki Mercedes i Audi. Limak można zlecać także regenerację amortyzatorów hydraulicznych Mercedesa Active Body Control.

Doświadczeni pracownicy zdiagnozują oraz naprawiają wszechstronnie systemy zawieszenia pneumatycznego, przy użyciu dedykowanego sprzętu serwisowego. Wszystkie rekonesanse są trafne, a naprawy wydajne. Z tego względu okres parkowania w warsztacie często nie przekracza 1 godziny. Wynika to z tego, że w firmie umieszczone są potrzebne części potrzebne do naprawienia, takie jak: amortyzatory, kompresory, listwy rozdzielające, czujniki oraz wtyczki. Szeroka działalność i ciągłe podnoszenie kompetencji przez pracowników firmy powodują, że Limak jest firmą znaną na rynku. I trend taki będzie się utrzymywał.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY