Wiarygodny skup pojazdów użytkowanych za pieniądze

Kategoria:

Opis

Profesjonalny skup samochodów starszej daty za pieniądze na terenie Gdańska oferuje stacja demontażu pojazdów RAAN. Wszystkie transakcje są spieniężone. Sam etap kasacji jest bezpieczny dla środowiska {naturalnego|przyrodniczego i dotyczy pojazdów wycofanych z użytkowania. Rekomendowana przez wojewodę Pomorza stacja kasacji pojazdów jest równocześnie członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów FORS, dynamicznie biorąc udział w działaniach na rzecz recyklingu samochodów na terenie Polski. Bogate doświadczenie w branży powoduje, iż raankasacja.pl – skup aut gdańsk jest przedsiębiorstwem rekomendowanym. Firma RAAN może chwalić się sporym zaufaniem na równi wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Wszystkie świadczenia są przeprowadzane w zgodzie z przepisami prawa oraz przebiegają bezproblemowo.

Zanim natomiast pojazd skupowany znajdzie się w dalszej sprzedaży, jeśli nie będzie skasowany to jest poddawany gruntownemu przeglądowi. Ponadto, udzielana jest gwarancja na używane części. Kupowane są samochody osobowe, auta ciężarowe, busy a także motory. Ludzie zatrudnieni w RAAN odbierają samochód od klienta, robiąc na miejscu bezpłatną wycenę. Po jej dokonaniu klient podejmuje decyzję, czy chciałby odsprzedać samochód. Transakcja finalizowana jest umową kupna – sprzedaży, a wpłatę klient dostaje albo gotówkowo albo przelewem. Pojazdy kupowane są nie tylko od klientów indywidualnych, ale także od przedsiębiorstw z wielu profesji oraz korporacji taksówek.

Kupowane przez RAAN są samochody licznych marek i w różnym stanie użytkowania. Na witrynie online firmy można zaznajomić się ze szczegółowym profilem funkcjonowania marki oraz obszarem jej działalności. Dzięki temu klienci są bardziej szczegółowo obeznani w tym, w jaki sposób toczą się konkretne zlecenia. To pomaga im również nabrać zaufania do RAAN, abstrahując z jakiej określonej usługi chcą tam zrobić użytek w najbliższym czasie.