Polecenia trunków różnego rodzaju pochodzących z Ameryki Południowej

Kategoria:

Opis

Rekomendacje trunków dowolnego rodzaju wywodzących się z Ameryki Południowej można wyszukać na blogu prezentującym alkohole z całego świata, Tragos Del Mundo. Można chociażby zapoznać się z ośmioma, znanymi na terenie Chile piwami warzonymi według autorskich receptur. Pochodzące z Chile browary rzemieślnicze stają się rozpoznawalne w wielu krajach. Wywodzą się one z domowych, a nawet często rodzinnych produkcji. Przepisy na poszczególne piwa są dokładnie pilnowane przez ich wytwórców. To fascynujące oraz jeszcze bardziej zachęca do ich spożywania. Jako, że Europejczycy coraz bardziej cenią trunki z regionalnych zakładów produkcyjnych, robione na podstawie wyjątkowych przepisów, to pod linkiem https://www.tragosdelmundo.cl/cervezas-chilenas/ da się odnaleźć osiem opcji smacznych, wywodzących się z Chile piw. Na przykład, warto decydować się na piwo portowe, produkowane z pochodzących z natury składników, w czasie organicznego procesu. Na zauważenie zasługują także lokalne piwa z Santiago.

Dla wykwintnych piwowarów zalecane jest Valdivian, jakie udostępnione jest w wyrazistych smakach czekolady, cynamonu, kawy albo trufli. Na wyróżnienie zasługuje również American Pale Ale, a więc piwo o smaku grejpfruta oraz owoców mango. Natomiast, Szot Amber Ale o czerwono – bursztynowym wybarwieniu ma cytrusowy aromat a także smak karmelowy. To doskonała opcja na wakacyjne dni. W wakacje warto też pić Jester Luptopia, czyli zestawienie pigwy z brzoskwinią oraz chmielem. Pomysłodawca bloga poleca również browar Kunstmann, czyli tradycyjne piwo premium. Jako, że te piwa można nabywać w punktach sprzedaży online, to posmakować można ich abstrahując od tego, gdzie się mieszka. A jeśli ktoś będzie w Chile, to z pewnością musi ich zasmakować.

Na witrynie Gin tepaluma polecany jest również Gin Tepeluma z regionu Aysen. Do wyprodukowania tego destylatu wykorzystuje się jedynie pochodzące z natury składniki, czyli krystalicznie czyste wody wodospadów w Chile. Etap produkcji bazuje na ściśle określonej recepturze, dlatego wielbiciele ginu nie będą żałować, kiedy zasmakują tego napoju alkoholowego. Ekskluzywny gin można bez problemu zakupić w Europie, czyli nie będzie przeszkód, aby go spróbować.