Styl Boho w trendach weselnych

SKU: LIFESX0006 Kategoria:

Opis

Wesele to doskonała okazja by zaprezentować swój styl i wyczucie estetyki. Styl Boho cieszy się ogromną popularnością w ostatnich latach i wszystko wskazuje na to, że trend ten nie przeminie w najbliższym czasie. Warto zatem powiedzieć kilka słów o tym inspirującym stylu, który odznacza się lekkością, wolnością oraz wysokim poczuciem komfortu.

Cechy charakterystyczne dla stylu Boho

Styl czerpie pełnymi garściami z kultury bohemy artystycznej, która jak wiadomo ceniła sobie doskonałą zabawę, niezależność oraz poczucie wolności. Właśnie te cechy stara się w odpowiedni sposób zaakcentować styl boho. Kobiety wybiorą zatem luźne sukienki z kwiecistymi akcentami i licznymi dodatkami w formie koronek, gipiury, frędzli, a nawet piór. Panowie z kolei postawią na kamizelkę oraz szaloną muszkę podkreślającą całość stylizacji. Styl boho rządzi się swoimi prawami i jest w nim miejsce na odrobinę nieładu.

Czy styl boho sprawdza się w trendach weselnych?

Jak najbardziej! Szczególnie Brytyjczycy upodobali sobie ten styl w ostatnich latach. Jest on świetnym uzupełnieniem wesel odbywających się na świeżym powietrzu. Warto jednak podkreślić, że trendy ślubne w Polsce wciąż są bardzo konserwatywne. A zatem, tylko w niektórych sytuacjach warto zaszaleć i postawić na ten luźny i nieco zwariowany styl. Jeżeli wiemy, że większość gości oraz para młodych bardzo ceni sobie tradycje, lepszym rozwiązaniem będzie jednak bardziej klasyczny strój formalny oddający uroczysty charakter tego ważnego dnia w życiu Państwa Młodych.