Narzędzia akumulatorowe

Kategoria:

Opis

Wysokiej jakości mobilne narzędzia akumulatorowe oferuje firma Pneumat System. Oferta jest obszerna, a konkretne modele można wyszukać w przypisanej kategorii tematycznej. Narzędzia rozdzielono na 7 grup: wiertarki udarowe akumulatorowe, klucze udarowe akumulatorowe, wkrętarki akumulatorowe Chicago Pneumatic, szlifierki akumulatorowe kątowe, klucze akumulatorowe, wkrętarki akumulatorowe a także nitownice akumulatorowe. Wszystkie narzędzia akumulatorowe działają sprawnie i wywodzą się od producentów jakimi są: Chicago Pneumatic, Desoutter, czy FAR.

W głównej mierze, narzędzia tego typu można używać w wyspecjalizowanych zakładach mechaniki pojazdów oraz przemysłowych. Dostępne narzędzia działające przez akumulator mają bardzo dobre parametry pracy, działając podobnie jak narzędzia pneumatyczne. Ogromnym atutem jest to, że są mobilne, czyli można z nich korzystać nie tylko w warsztacie. Obszerny zasięg prac jest umożliwiony do realizowania przy zastosowaniu takich narzędzi ze względu na: sprawny silnik, przekładnię wysokiej odporności gwarantującą odpowiednią moc, wraz z momentem obrotowym. Nowoczesny projekt narzędzi akumulatorowych pozwoli je także wykorzystać w pomieszczeniach w jakich występuje ograniczona widoczność, z uwagi na zastosowanie lampek LED. Wygodna rękojeść, doskonałe równoważenie sił, bądź ergonomiczny kształt poszczególnych narzędzi umożliwią operatorom bez przeszkód wykonywać wszystkie obowiązki.

Istotne jest również przemyślane rozmieszczenie przełączników. Wszystkie narzędzia da się efektywnie wykorzystać tam, gdzie osiada kurz, pył, lub są smary. Także podczas długiej i żmudnej pracy zaprezentowane narzędzia nie przegrzeją się, wobec czego warto w nie zainwestować. Ich ergonomiczność pracy to ogromny atut. Każdy, kto chce się dowiadywać detali związanych z ofertą musi kontaktować się z ekspertami z Pneumat System. Dopasują oni odpowiednie narzędzia na bazie trybu pracy, jaki klient realizuje.