Sprzedaż maszyn budowlanych

Kategoria:

Opis

Bogata propozycja produktowa w sklepie Machine Trade motywuje klientów z sektora budowlanego do tego, by robić zakupy bezpośrednio w tym punkcie sprzedaży. Sklep jest autoryzowanym przedstawicielem oferującym sprzedaż maszyn budowlanych od wytwórców do jakich zaliczają się: Husqvarna, Bomag, Kreber, Tyrolit oraz Wacker Neuson, a więc można spodziewać się wysokiej jakości sprzętu i maszyn, jakie nabywa się w korzystnej cenie. Ponadto, zakupić można elektronarzędzia budowlane, jakie przydatne są na każdym placu budowy, jak i w przydomowym garażu.

Kompletny asortyment jest różnorodny zarówno pod kątem właściwości, jak i ceny. Długoletnie doświadczenie w branży budowlanej, powoduje że pracownicy sklepu mogą służyć rzetelnym doradztwem klientom, jacy są zainteresowani propozycją sprzedażową. Eksperci nie tylko pomogą przy wyborze wyznaczonej maszyny, czy akcesoriów, ale też będą udzielać porad powiązanych z tym, jak skorzystać z poszczególnych maszyn. Udostępniony osprzęt budowlany to: agregaty malarskie, agregaty prądotwórcze, sprężarki powietrza, ubijaki stopowe, urządzenia do hydrauliki, urządzenia pneumatyczne, walce wibracyjne, wibratory do betonu, wiertnice diamentowe, zacieraczki do betonu, zagęszczarki gruntu, oczyszczacze i wentylatory, przecinarki, roboty wyburzeniowe, cyklinarki oraz polerki, frezarki oraz szlifierki do betonu, listwy wibracyjne, motopompy oraz pompy, myjki przewoźne, nagrzewnice, niwelatory oraz lasery, odkurzacze przemysłowe a także osuszacze. Dostępny jest także sprzęt oraz podzespoły takie jak: gąsienice gumowe, szybkozłącza, świdry i wiertnice, łyżki do koparek a także koła napędowe.

Konsumenci indywidualni oraz przedsiębiorcy chętnie zaopatrują się w narzędzia zasilane prądem elektrycznym: bruzdownice, klucze udarowe, młoty wyburzeniowe, młotowiertarki, odkurzacze przemysłowe, przecinarki do metalu, przecinarki tarczowe, szlifierki kątowe, ukośnice a także wiertarko – wkrętarki akumulatorowe.