Gruntowne usługi na pogrzeb

Kategoria:

Opis

Dom pogrzebowy Orkus w Szczytnie świadczy kompleksowe świadczenia okołopogrzebowe. To rodzinna działalność, która zdobyła ufność ludzi mieszkających w Szczytnie w tak ciężkim czasie jak odejście bliskiej osoby. Zwłaszcza, że działa w branży od ponad dwóch dekad. Zakład pogrzebowy oferuje kompleksową organizację pogrzebów wraz z zorganizowaniem a także obsługiwaniem pogrzebów katolickich i laickich. Można także liczyć na usługi typu: przewożenie zwłok, czy kremacja ciała zmarłej osoby. W ORKUS Zakład Pogrzebowy Szczytno wszyscy wyspecjalizowani są w kompleksowej organizacji pochówków na terenie gmin Szczytno oraz Świętajna. Zakład pogrzebowy oferuje też profesjonalny przewóz zmarłych. Fachowy oraz zdyscyplinowany zespół pracowniczy jest obeznany w tym, żeby wykonać każde ze zleceń na wysokim poziomie.

W siedzibie firmy można kupić szeroki asortyment akcesoriów oraz dewocjonaliów pogrzebowych. Z zakładem pogrzebowym można skontaktować się telefonicznie i wysyłając e maila. Orkus posiada witrynę internetową, na której znajduje się opis usług i kosztorys. Wykonywane usługi pogrzebowe to: karawan, kremacje, obsługa pogrzebów, prosektorium, przewożenie nieboszczyków, sprzedawanie wieńców pogrzebowych, pomaganie w dostaniu zasiłku pogrzebowego i pochówek.

Organizowanie pochówków w Orkus jest na wysokim poziomie. Cennik usług pogrzebowych jest elastyczny ze względu na to, iż określone przedmioty i usługi są przeróżne i nad wyraz często wybierane samodzielnie przez bliskich osoby zmarłej. Poziom proponowanych świadczeń we wspomnianym zakładzie pogrzebowym zachęca do zgłaszania się tam, w tak trudnym momencie. Pracujący tam profesjonaliści doradzają w wypełnieniu niezbędnych formalności w trudnym okresie dla rodziny osoby zmarłej. Służą wskazówkami w podjęciu decyzji o charakterze pogrzebu. Zajmują się również przygotowaniem muzyki i usługami florystycznymi. Dom zajmie się przygotowaniem pogrzebów zarówno kościelnych, jak i ateistycznych. Później będzie okazja zdecydować się na wykonanie nagrobku w Orkusie.