Kiner: rzetelny producent kurtyn paskowych

Kategoria:

Opis

Kiner to profesjonalny wytwórca kurtyn PCV. Tego typu przegrody mają za zadanie izolować cieplnie oraz akustycznie pomieszczenia w określonych obiektach z otwartą bramą lub przejściem w czasie przewożenia towarów. To budżetowe oraz skuteczne wyjście, gdy chodzi o rozdzielenie większych przestrzeni na małe sekcje. Kurtyny paskowe są wykonane z pasów polichlorku winylu, wykazujących sporą wytrzymałość na oddziaływanie środków chemicznych. Są także uodpornione na zniszczenia mechaniczne oraz uelastycznione.

Dla kupujących udostępnione są modele w wersji klasycznej jak i wzmacniane. Można również zobaczyć innowacyjne kurtyny ochraniające przed promieniowaniem świetlnym IR oraz UV. Najważniejszą cechą produktów jest efektywna ochrona przed utratą ciepła a także wnikaniem do wnętrza obiektu chłodniejszego powietrza Co więcej, izolacja dźwiękowa, obniża w dużym stopniu poziom hałasu. Dlatego kurtyny PCV wykorzystuje się w branży przemysłowej, w której sprzęty do produkcji generują przynoszący dyskomfort harmider. Kurtyny wyizolują wzorcowo pomieszczenia przed: zawilgoceniem, opadami atmosferycznymi, jak i pozostałymi, czynnikami pogodowymi.

Są dodatkowo blokadą dla pyłów, zadymienia oraz zakurzenia. W rezultacie maszyny znajdujące się w określonym wnętrzu przez dłuższy czas będą sprawne. Kurtyny zwykle montuje się w: zakładach mięsnych, przemyśle metalowym, przemyśle farmaceutycznym, a także w budownictwie i w obiektach magazynowych. Kiedy właściciel firmy zamierza pogrupować większą powierzchnię na małe działy, to decydując się na kupno tych wyrobów, na pewno może oczekiwać tego efektu. Zależnie od tego, w jakich obiektach kurtyny zostaną wykorzystane, można decydować się na kupno opcji standardowej bądź wzmacnianej.

Szczegóły na temat wszystkich wyrobów podane są na stronie internetowej Kiner. Każda kurtyna zostanie dostosowana nie tylko do rozmiarów wgłębienia bramowego, lecz też do okoliczności panujących w konkretnym zakładzie pracy.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kiner: rzetelny producent kurtyn paskowych”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.