Akumulatory żelowe HAZE: opcja wykorzystania w wielu dyscyplinach przemysłu

Opis

Akumulatory żelowe HAZE dają opcję zastosowania w wielu dyscyplinach przemysłowych. Dokonując ich zakupu opłaca się zwrócić uwagę na takie parametry jakimi są: napięcie, pojemność, typ, waga i żywotność. Przy każdym z produktów w sklepie marki COMSYSTEM podane są także rozmiary: długość, szerokość, wysokość i konektor. Na tej podstawie można już podjąć decyzję, czy konkretny model spełni nasze wymagania. Z uwagi na przygotowanie na podstawie nowoczesnych technologii można spodziewać się tego, że każdy Akumulator litowo-jonowy będzie funkcjonował niezawodnie.

Wytwórca coraz bardziej stawia też na ekologię, wobec czego przy produkcji najnowszych modeli wykorzystuje maksymalnie materiały ze zużytych akumulatorów. Systemy fotowoltaiczne, systemy zasilania na łodziach, telekomunikacja, maszyny do mycia i czyszczenia podłóg, wózki golfowe, windy i dźwigi z napędem elektrycznym, skutery oraz zasilanie UPS to tylko wybrane z dziedzin, w jakich można stosować taki rodzaj akumulatorów. Ze względu na to, że produkty te nadają się do pracy w szerokim zakresie temperaturowym, nie ma potrzeby się bać, że podczas wykorzystania mogłyby popsuć się ich parametry użytkowe.

Wydłużona żywotność pozwala na ich użycie nawet do 1100 cykli przy głębokości rozładowania do 50%. Dużą zaletą jest to, że akumulatory żelowe HAZE są wyjątkowo uodpornione na wstrząsy. Można je także zastosować jako rozruchowe. Z uwagi na sporą nieprzepuszczalność, poszczególne modele mogą pracować w dowolnej pozycji. Są to maszyny bezpieczne dla otoczenia, gdyż nie ma niebezpieczeństwa poparzenia kwasem siarkowym. Tryb pracy cyklicznej to tryb, w jakim wyroby HAZE sprawdzą się idealnie. Na akumalotory żelowe przyznawana jest dwunasto miesięczna lub 24 miesięczna gwarancja. Ich produkcja odbywa się w zgodzie z normą ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004.

Mają one znak dyrektyw Unii Europejskiej i spełniają wymagania jakościowe norm: 896 – 2, DIN 43534 oraz BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Z uwagi na standardowe wymiary, perfekcyjnie wpasują się w poprzednie miejsce. Zamawiający mogą składać też zamówienia indywidualne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Akumulatory żelowe HAZE: opcja wykorzystania w wielu dyscyplinach przemysłu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.