Mobilne poprowadzenie świadczeń z zakresu księgowości

Kategoria:

Opis

Mobilne oferowanie usług z zakresu księgowości oferowane jest przez działające na terenie Krakowa biuro Account Trees. Na terenie stolicy Małopolski Justyna Mąkosa ma do zaoferowania klientom dojazd wtedy, gdy tylko oni tego potrzebują. W ramach księgowość kraków klienci mają zagwarantowane jasne i precyzyjne usługi, pozostające w zgodzie z przepisami prawnymi i podatkowymi. Prowadzony zdalnie model współpracy pozwoli księgowej na dostęp do wszystkich papierów, niezależnie od tego, w jakim miejscu ona przebywa.

Z tego powodu wszystko jest zrobione na bieżąco, a czasem nawet szybciej aniżeli jest to konieczne. To ma szczególne znaczenie dla właściciela firmy, jeśli konkretna sprawa jest nagląca. Dokumenty księgowa może odebrać osobiście, mogą być one przesłane albo też przedsiębiorca może je dostarczyć osobiście. Zdalna księgowość jest także oszczędnością, bo właściciel firmy nie musi przyjmować do pracy etatowego pracownika. Profesjonalna pomoc Account Trees udowodniona jest kilkoma latami doświadczeń a także tym, że księgowa ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Jest to osoba odpowiedzialna, która dotychczas może pochwalić się tylko pozytywnymi opiniami.

Niezależnie od tego, jaki model współpracy interesuje przedsiębiorcę, Justyna Mąkosa jest elastyczna. Dla klientów udostępniona jest pełna obsługa kadrowo – płacowa, obejmująca: bieżące zarządzanie wypłatami, urlopami, zaświadczeniami oraz umowami. W dziedzinie kadr i płac Justyna Mąkosa ma spore doświadczenie. Kolejną propozycją jest ewidencja ryczałtowa. Ryczałt ewidencjonowany dotyczy wszystkich usług księgowych dla osób, które zatrudnione są w ramach tak zwanych wolnych zawodów.

Usługi księgowej obejmą też wszechstronną księgowość dla spółdzielni mieszkaniowych a także zarządzanie podatkowe. Są to informacje o planach dotyczących wysokości podatku oraz szans ich optymalizacji. Justyna Mąkosa zrealizuje inne świadczenia, w zależności od oczekiwań klienta.