Usługi wynajmu mieszkania

SKU: BIZX0001 Kategoria:

Opis

Jak szybko podnieść standard mieszkania pod wynajem?

Przeglądając ogłoszenia wynajmu mieszkań w dużych miastach nierzadko spotkamy się z lokum zachowanym w standardach dawnego PRL-u. Odpychające regały i meblościanki, poplamione tapety czy kilkudziesięcioletnie linoleum. Taki standard mieszkania nie pozwala na podyktowanie satysfakcjonującej ceny. Warto nieco odmłodzić mieszkanie przed jego wynajęciem.

Dlaczego warto podnosić standard mieszkania?

Wynajem mieszkań to jeden z najpopularniejszych sposobów budowania dochodu pasywnego. Jeżeli nasze lokum pamięta zamierzchłe czasy, warto nadać mu nowy wygląd. Szczególnie, że taka inwestycja pozwala wynająć mieszkanie nawet za kilkaset złotych więcej w skali jednego miesiąca! Najlepiej odzwierciedlają to różnice cenowe mieszkań w tej samej lokalizacji, ale z różnym standardem.

Czas na samodzielny remont

Bez pracy nie ma kołaczy. Warto zacząć od remontu: wygładzenie ścian, malowanie na ciepłe, nowoczesne kolory, zmiana lub odświeżenie starych płytek w łazience i kuchni. Warto także zastanowić się nad zmianą podłóg, co jest inwestycją długoterminową. To najprostsze sposoby, aby odmłodzić wnętrza i tchnąć w nie drugą młodość. W ten sposób możemy się także pozbyć nieprzyjemnego zapachu typowego dla starych mieszkań.

Wymień stare meble na nowe

Jeśli w mieszkaniu nie brakuje wiekowych mebli, wystaw je na aukcje. Nawet jeśli ktoś zabierze je od Ciebie za darmo – jesteś na plus. W końcu nie musisz ich znosić i wywozić na wysypisko. W sklepach internetowych możesz natomiast zakupić nowoczesne meble w przystępnych cenach, które całkowicie odmienią standard mieszkania. Pamiętaj także o udogodnieniach: mikrofalówce, ekspresie do kawy, szybkim Internecie. Na takie rzeczy najemcy zwracają dużą uwagę.